X

Vestuvių diena pralekė kaip kelios minutės, o nuotraukos liko ilgam. Labai dėkojame Romui už puikią nuotaiką, begalo nuoširdų darbą ir įdėtas pastangas įamžinti mūsų šventę. Nuostabios nuotraukos, kurias vis laikas nuo laiko peržvelgiame ir prisimename šią dieną. Ačiū Jums, kad vestuvių dieną buvote su mumis, sėkmės darbe.

Eglė ir Giedrius

Dar ir dar kartą peržiūrint jūsų darytas nuotraukas apima tos ypatingos dienos nuotaika. Esame be galo dėkingi už galybę įamžintų nuostabiausių, jautriausių, linksmiausių vestuvių akimirkų.  Labai maloniai nustebino jūsų įsiklausymas į kliento norus ir tobulas jų išpildymas. Esate be galo lankstus fotografas. Smagu, kad sudalyvavome priešvestuvinėje fotosesijoje, kurios metu susipažinome su jūsų darbo stiliumi ir jumis – žmogumi, per vestuves lydėjusiu mus nuo rytinių grožio procedūrų iki vestuvinio torto pjovimo vidurnaktį.  Visus dvejojančius, ar priešvestuvinė fotosesija reikalinga, drąsintume jai ryžtis. Tai puiki pramoga dviems, būdas praleisti laisvalaikį drauge kitaip. Ačiū už naudingus patarimus šventės organizavimo klausimais ir kantrybę dirbant su mumis. Iki greito!

Marija ir Andrius

Prabėgo medaus mėnuo, baigėsi vasara jau ir medžiai pakeitė  savo  spalvas. O mes dar vis gyvename tais gražiais  prisiminimais, nuostabiomis  nuotraukomis Jūsų dėka. Malonumas daryti gera yra vienintelė tikroji  laimė.
Ačiū, Romai už  gerą nuotaiką, už gražias nuotraukas, už  gražiausių  akimirkų iamžinimą  ir Jūsų buvimą  kartu.

Kristina ir Genadij.

Jau bėga septintas mėnuo po mūsų nuostabios šventės ir jaučiame kaip prisiminimai ima blankti, puošnios suknelės, nuostabus dvaras, spindintis ežeras po truputi užsimiršta. Laikas bėga nesuvaldomai, norėtusi sugrįžti į tą dieną.... Ji buvo nuostabi ir nepakartojama, gamta nepagailėjo mums nei saulės nei lietaus lašelių, širdys buvo pilnos džiugsmo ir nerimo, norėtusi patirti tą jaudulį iš naujo. Sugrąžinti mus į tas akimirkas leidžia likusios fotografijos, kuriose profesanaliai ir kokybiškai įamžintos nebepasikartosiančios akimirkos mūsų jaudulio, laukimo, džiaugsmo...nesuvaidintos emocijos...užfiksuoti brangūs momentai ir pergyvenimai mūsų artimųjų akyse. Kaskart vartydami nuotraukų albumą pajuntame tų akimirkų dvelksmą....
Kartu praleistą laiką su Romu dar dabar prisimename su šypsenomis veide. Ir tuomet...kai darėme bandymus mūsų priešvestuvinėje fotosesijoje....Nuostabiai buvo praleistas laikas..... Ne, tai nebuvo sausas „papleškinimas", ir nebuvo įsakmių nurodymų: pasisukite į kairę, atsiloškite, koją į priekį...O, ne! Dar kaip šiandien prisimename jūsų Romai žodžius: „elkites įprastai, kaip elgiates kasdien, džiaukites savo meile, savo švente, mėgaukites vienas kitu, šypsokites, bučiuokites ir elkites natūraliai, kaip kad nieko aplinkui nebūtų, o aš fotografuosiu ir fiksuosiu tai kas man reikalinga ir atrodys idomu". Tai buvo mums šiek tiek neįprasta, tačiau įdomu ir smagu. Padėjote mums atitrukti nuo tądien slėgusių rūpesčių, įtampos, po fotosesijos jautėmės neapsakomai gerai. Jūs išmokėte mus visai kitaip pažvelgti į šį meną!
Romai, be galo smagu buvo su Jumis! Dabar drąsiai galime teigti, kad neapsirikome ir pasirinkome teisingai, toks fotografas yra kiekvienų jaunavedžių svajonė. Ir skaitančius mūsų atsiliepimą būsimus jaunavedžius norėtume tik padrąsinti - Romas jums padės užfiksuoti trykštančias laimės akimirkas, kurios po daugelio metų jums sugrąžins išgyventus džiaugsmus!
Norime pasakyti jums didelį Ačių už puikų laiką drauge! Ačių už šiltą ir nuoširdų bendravimą!

Vestuvės – tai vienas pagrindinių gyvenimo žingsnių. Šią dieną visi nori įamžinti. Planuodami vestuves didelį dėmesį skyrėme fotografijai. Pabendravę su daugeliu fotografų, pasirinkome Romą. Ir tikrai likome tuo sužavėti.
Tai ne tik profesionalus fotografas, bet taip pat žmogus, kuris didelį dėmesį skiria bendravimui ir reikiamą minutę visada patars bei padės. (Prisimindami vestuvių dieną, vis pajuokaujame, kad jei ne Romas tai tikriausiai neturėtume tokių meniškų nuotraukų bei linksmų prisiminimų ;) ).
Ačiū Romai Jums už fantastiškas nuotraukas, albumą, kurį vartant kasdien galima grožėtis mūsų laimingiausia diena bei prisiminti gražiausias užfiksuotas akimirkas. Ačiū už nuoširdumą!
Tikimės, kad dar įamžinsite ne vieną svarbią mūsų dieną...
Martyna ir Tomas

Susitikus su Romu iškart tapo aišku, kad jis ne tik savo srities profesionalas, bet ir žmogus galintis suprasti kliento norus. Puikų įspūdį paliko jo šiltas bendravimas, dėmesingumas, kruopštumas. Vestuvėse jis buvo ne tik fotografas, bet ir geros nuotaikos skleidėjas. Tai žmogus, kuris mato viską, bet pats lieka nepastebimas.
Esame nustebinti ir nepaprastai laimingi Jūsų meniškai, skoningai ir neįprastai įamžintomis akimirkomis. Visos nuotraukos neįtikėtinai natūralios, šiltos, gyvos, jos sužavėjo ne tik mus, bet ir mūsų svečius. Nuotraukų albumas tiesiog fantastiškas. Romas tiems žmonėms, kurie vertina išskirtinę kokybę.
Tariam nuoširdų ačiū ir tikrai visiems rekomenduojame.
JOLANTA IR JAUNIUS

Trumpai norėtume pasidalinti patirtimi, bendradarbiaujant su fotografu Romu.
Jis yra įdomi ir įvairiapusiška asmenybė, tai ypatingai atsiskleidžia jo nuotraukose. Kadangi tuokėmės labai permainingą dieną, pro Romo akis nepraslydo nei vienas lietaus lašelis, nei vienas saulės spindulėlis, nei vienas vėjo šokis .. Subtilus ir užtikrintas dėmesys mums. Spontaniškumas bei meniškumas atsiskleidžia netikėčiausiose situacijoje.
Romui esame nuoširdžiai dėkingi už kokybiškas, meniškas, originalias nuotraukas, tėtiškus patarimus, ruošiantis vestuvėms, originalią staigmenėlę, šiltą bendravimą bei sukurtą žaismingą nuotaiką.
Labai ačiū
Reda ir Darius

Pirmiausia labai džiaugemės, kad Jus pasirinkome (aišku, kad tuo metu buvote laisvas ir pasiulėte savo paslaugas:)). Labai svarbu, kai sutinki naują žmogų pirmas ivaizdis, bendravimas, tik dabar supratome Jusu pasakytus žodzius, kad per didžiają dieną fotografo neturite matyti ir jaustis laisvai. Mūsų manymu, tik profesionalas gali atlikti gerai savo darbą, taip galime apibudinti Jus. Visiems norime pasakyti, kad gražiausi kadrai gaunami naturaliai ir nereikia pozuoti,"laužti" įmantrių pozų. O tokiu principu manau Jus ir dirbate. Ačiu Jums už gražių akimirkų įamžinimą, gerą kokybę ir kurybiškai padarytą nuostabų albumą. Džiaugiamės ne tik mes, bet ir visi kas ji matė "SUPER".
Ačiu Jums, kad pateisinote ir su kaupu mūsų lūkesčius!!! Tikimės, kad dar ne vieną gražią mūsų gyvenimo akimirką sustabdysite!!!
Sėkmės ir neišsenkančio kurybiškumo!!!

"Sustok, akimirka žavinga"...Šiuos žodžius prieš 2 šimtmečius yra ištaręs vienas garsiausių pasaulio rašytojų- Gėtė.Deja,laikas žmogui nepavaldus.Jis teka kaip veržlus upelis,nusinešdamas ir gėlių žiedus,ir šiukšles...
Vienintelė galimybė sustabdyti akimirką - tai nuotrauka.Tą gėlę jau seniai pakando šalna,o nuotraukoje ji liko švytėti visu savo grožiu...Jūsų atkurtą mūsų vestuvių pasaulį mes norėtume pavadinti žydėjimu.Tai įvyko 2009.07.04.Šiandien fotografijos liudija dar tebešvytintį džiaugsmą.Laikas visa tai pavers prisiminimais.Gal kada nors piktas vėjas nuplėš nuo mūsų lūpų vienas kitam tariamus žodžius ir tarp mūsų atsiras tylos siena,stipresnė už betoną ir geležį.Bet mes tikime,kad iš šių nuotraukų sklindanti šviesa ir meilė nugriaus tą sieną ir suplėšys nejaukią tylą. Jūsų nuotraukose slypi magiška jėga. Tai ne technika, o menas. Pro objektyvą sklindantis žvilgsnis fiksavo ne pozas, o tai,kas tikra, ką šiandien turime ir ką privalome išsaugoti...
Fotografija - tai graikų kalbos žodis, reiškiantis rašymą šviesa.Tos šviesos čia tiek daug,kad jos spinduliai prasiskverbs iš vis giliau grimzdančios praeities,nušviesdami ateities akimirkas. Žiūrėdami į fotografijas,mes jausime ir Jūsų žvilgsnį.
Būkite ir toliau tos šviesos nešėjas.Sėkmės ir ačiū Jums.
Su didžiule pagarba GRAŽINA IR TOMAS.

Mielas Romai,
Iš tiesų labai norėčiau padėkoti Jums už tokį didelį darbą ir iš tiesų didelį kiekį nuotraukų, taip pat už Jūsų diskretiškumą, tą dieną, net nejutau Jūsų objektyvo ir visai manęs nevaržė, na gal šiek tiek... iš pradžių...taip pat dėkojam už profesionalumą, komunikabilumą, šiltą bendravimą, italai Jus net savu palaikė ;) Dėkoju už aštrų žvilgsnį ir visas pastebėtas detales, tokias, kaip žaismingi kelio ženklų nukreipimai, stiklo, durų, paveikslų išnaudojimas, ant vargonų užlipimas ir daug kitų... Detales dievinu, man jos visos gražiai "skamba"! Tikrai gražios mūsų Užutrakio dvaro nuotraukos! Tradiciškai novatoriškas žvilgsnis, švelnu, gražu, jausminga, romantiška... restorane taip pat, dėkui už atspindėtas nuostabias akimirkas, už pagautus švelnius momentėlius...
Na ir filmukas nenusileidžia ;) gerai, kad įkliajvot truputį džiazo.
Na jei būčiau ne tokia išsišiepus ir mažiau pridažyta, daugiau dėmesio skirčiau gal papozavimui, o mano vyras daugiau atsipalaidavęs, manau būtumėm pasiekę maksimalų rezultatą ;)
Dėkojame dar kartelį,
Jei Dievas duos, bus krikštynos, kreipsimės vėl į Jus!
Ačiū už suteiktą džiaugsmą,
Pagarbiai, Agnė ir Alessandro

Norime padėkoti už nuoširdų, kokybišką, profesionalų darbą svarbiausioje Mūsų gyvenimo šventėje.
Esame dėkingi už šaunias foto, kurios pralenkė Mūsų lūkesčius.
Romas yra kūrybiškas, originalus, profesionalus, draugiškas pilnas idėjų ir įvairiausių minčių fotografas.
Mums beliko tik šypsotis ir džiaugtis nuostabia švente, nes mūsų šventės akimirkos buvo patikėtos i profesionalias rankas.
Mums labai pasisekė, kad šis žmogus dalyvavo mūsų šventėje. Tariame nuoširdų Ačiū...
Nuoširdžiai Rita ir Ričardas Mozūrai :)

Mielas Romai,
norime padekoti jum,be galo nuostabiam,orginaliam,meniskos sielos zmogui uz nuostabias,profesionales be galo isimintinas akimirkas svarbiausioja musu gyvenimo dienoje!buvome be galo patenkinti jusu mintimis,idejomis ir zinoma darbais!dabar visa likusi gyvenima turesime i ka pasiziureti ir su gera nuotaika visa tai prisiminti!be galo esame dekingi jum mielas fotografe!is visos sirdies dekojame jum!
Roberta ir Marius

William Ward yra pasakęs :
"Jausti dėkingumą ir jo neišreikšti - tai tas pats, lyg supakuoti dovaną ir jos neįteikti " ...
Iš visos širdies tariame nuoširdų AČIŪ už Jūsų šilumą, begalinį nuoširdumą, paprastumą mums tokią svarbią dieną. Labai džiaugiamės pasirinkę būtent Jus - mūsų fotografą.:) Nuotraukos, jų pateikimas - pranoko mūsų lūkesčius :)
Didžiulės sėkmės Jums, Romai. Eglė ir Darius